But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and will give you a complete account of the system and expound the actual teachings of the great explore

shape
shape

Історія херсонського дитбудинку сімейного типу, що опинився в окупації

Історія херсонського дитбудинку сімейного типу, що опинився в окупації

Дитячий будинок сімейного типу родина Павленків заснувала ще у 2007 році. Зробили це саме 1 червня, у День захисту дітей. За цей час Олена та Олег стали батьками для 25 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Олена розповідає, що після народження сина й доньки вони з чоловіком вирішили, що разом зможуть зробити щасливими ще багато дітей. Нині родина виховує 9 хлопчиків та дівчаток. Найстаршій доньці Аліні — 15 років, найменшому сину Матвію — лише 2. Імена героїв з міркувань безпеки змінені.

«Коли ми брали найпершу дитину, Оленку, це було 1 червня 2007 року. Їй було тоді 10 років», — пригадує, як усе починалося, Олена.

Дитячий будинок родини Павленків спочатку був у невеликому містечку Херсонської області. Згодом вони побудували дім у самому Херсоні — нині тимчасово окупованому обласному центрі. Родина не змогла виїхати в більш безпечне місце до приходу російських військ. Хоча батько дітей Олег каже, що мав погане передчуття. Ще за три тижні до російського вторгнення він просив місцеву владу про шляхи евакуації:

«Нас звинуватили в панікерстві. Цим справа не закінчилася, бо ми не заспокоїлися. Ми все одно почали пробиватися до Колихаєва (Ігор Колихаєв — міський голова Херсона, — ред). І нам не відповіли письмово на наш письмовий запит. Нам просто зателефонували та сказали, що «розмовляли з Києвом», все вирішили. Щоб ми не переживали та не панікували. Якщо почнуться бойові дії, нас евакуюють. Але куди і як сказати не можуть, тому що це секретна інформація, і розроблена ціла спецоперація».

Залишити відповідь